Komentāri

Rīgas ”Dinamo” jaunais ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns intervijā kanālam ”TV6” sacīja, ka būšana šajā ampluā būs speciālista izaicinājumus. Vēl Ankipāns detalizēti pastāstīja par Rīgas ”Dinamo” sastāva komplektāciju un galvenā trenera izvēli.

Ankipāns kā spēlētājs Latvijas izlasē piedalījās četros pasaules čempionātos, karjeru 2012./2013. gada sezonā noslēdzot tieši Rīgas “Dinamo” rindās. Nākamās divas sezonas viņš pavadīja Rīgas komandas treneru kolektīvā, bet iepriekšējās divas sezonas bija Pētera Skudras palīgs Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienībā. Tāpat Ankipāns trenējis Latvijas U-20 hokeja izlasi un pērnā gada pasaules čempionātā bija pieaugušo izlases galvenā trenera Leonīda Beresņeva palīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Ankipāns par nokļūšanu ģenerālmenedžera ampluā, detalizēti par spēlētāju izvēli un Rīgas ”Dinamo”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl