Komentāri

KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo vakar izbraukumā tikās ar Zagrebas Medveščak komandu. Kameras spēles gaitā noķēra kādu ļoti patriotisku rīdzinieku fanu, kurš uz Horvātijas galvaspilsētu bija devies ar plakātu. un uz tā bija rakstīts – “Man ir paveicies, ka esmu dzimis Latvijā!”.

Dinamiešu fans Zagrebā nebaidījās noslēpt, ka ir no Latvijas, turklāt viņš uz spēli bija paņēmis līdz ļoti krāšņu plakātu, kurā līdzjutējs pauda laimi par šo faktu. “Man ir paveicies, ka esmu dzimis Latvijā,” angļu valodā bija rakstīts plakātā. Šī lieliskais un patriotiskais fans ļoti iespējams bija viens no galvenajiem Dinamo uzvaras kaldinātājiem pār Medveščak.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Rīgas Dinamo patriotiskais fans un komandas uzvara pret Medveščak

Vakardienas mača izšķirošās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs rīdzinieki guva divus vārtus, nodrošinot izšķirošo pārsvaru. Vispirms tika nopelnīts vairākums, ko arī ātri realizēja, kad ar lielisku metienu izcēlās Miķelis Rēdlihs un panāca 2:0, bet pāris minūtes vēlāk pēc lieliskas debitanta Bruno Zabja piespēles no vārtu priekšas izcēlās Kulda. Kaut atlikušajā trešdaļas daļā pārsvars piederēja mājiniekiem, Latvijas komanda droši noturēja uzvaru.

VIDEO: Dinamo fans ir laimīgs, ka dzimis Latvijā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl