2 komentāri

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” līdzīgā spēlē ar 2:3 piekāpās Helsinku ”Jokerit” vienībai. Trešajā periodā rīdziniekiem bija teicamas iespējas, lai rezultātu izlīdzinātu.

Vārtus “Jokerit” rindās līdz šim guvuši Peka Jormaka, Mika Niemi un dānis Niklass Jensens. Rīgas “Dinamo” komanda zaudējusi jau septiņos mačos un šajā cīņā cenšas izvairīties no savas visu laiku garākās zaudējumu sērijas atkārtošanas. Pa astoņām reizēm rīdzinieki savā pastāvēšanas vēsturē zaudējuši trīs reizes, bet tikai debijas sezonā šādā sērijā Latvijas komanda palika bez punktiem.

Jau pirmajā minūtē “Jokerit” radīja vairākas vārtu gūšanas iespējas, bet pēc dueļa sākuma spiediena spēles gaita izlīdzinājās. Tomēr perioda otrā puse rīdziniekiem izvērtās neveiksmīgi – pēc 14 spēlētām minūtēm Edgars Kulda saņēma noraidījumu, ko pretinieki realizēja jau četru sekunžu laikā, Metjū Gilroja metienu no zilās līnijas pielabojot Jormakam. Savukārt vēl pēc trim minūtēm “Jokerit” panāca arī 2:0.

Otrajā periodā Rīgas “Dinamo” jau pirmajā minūtē palika mazākumā un arī šo iespēju “Jokerit” izmantoja, kad pēc cīņas vārtu priekšā atzīmējās dānis Niklass Jensens. Turpinājumā Rīgas “Dinamo” izturēja vairākus mazākumus, laiku spēlējot arī trijatā, tomēr kopumā darbojās neveiksmīgi, pēc 40 minūtēm likumsakarīgi esot iedzinējos ar 0:3.

Kaut trešajā trešdaļā Rīgas “Dinamo” ilgstoši nedarbojās pārliecinoši un momentus nespēja izveidot pat vairākumā, astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Pujacs ar tālu metienu bija precīzs. Pēc zaudētiem vārtiem rīdzinieki turpināja ļoti bīstami uzbrukt un arī nopelnīja vairākumu. To gan neizdevās izmantot, bet trīs sekundes pēc piektā spēlētāja atgriešanās Kristo samazināja Rīgas “Dinamo” deficītu līdz 2:3, izceļoties ar atkārtotu metienu.

Dueļa beigās Rīgas “Dinamo” palika mazākumā, bet pat tā laikā spieda pretiniekus, tomēr neizšķirtu izraut neizdevās, Latvijas vienībai ciešot astoto neveiksmi pēc kārtas.