Rīgas Dinamo pārbaudes mačā ar 6:2 apspēlē Piemaskavas Vityaz

Rīgas Dinamo  otrdien Valmierā pārbaudes spēlē trešajā periodā guva piecus vārtus, visā mačā uzvarot Piemaskavas Vityaz ar 6:2. Vārtus Dinamo labā guva Fēlikss Šics, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Stīvens Seigo, Gints Meija un Miķelis Rēdlihs.

Mača otrajā minūtē Dinamo vadībā izvirzīja vācu uzbrucējs Fēlikss Šics, kuram rezultatīvi piespēlēja Miķelis Rēdlihs un kanādiešu aizsargs Stīvens Seigo. 15.minūtē neizšķirtu rezultātu panāca Ņikita Šackijs, kurš pārspēja Dinamo vārtsargu zviedru Joakimu Eriksonu.

Otrā perioda vidū Dinamo zaudēja vārtus skaitliskajā mazākumā, kad Vityaz labā vārtus guva soms Olli Palola. Miks Indrašis trešās trešdaļas ievadā guva vārtus skaitliskajā vairākumā pēc Miķeļa Rēdliha un Fēliksa Šica piespēlēm, panākot neizšķirtu 2:2.

Turpinājumā rīdzinieki guva vēl vienus vārtus skaitliskajā vairākumā, kad pēc Villes Leino un Krišjāņa Rēdliha piespēlēm vārtus guva Lauris Dārziņš. Dinamo trešā perioda vidū dubultoja pārsvaru, kad skaitliskajā vairākumā Stīvens Seigo bija precīzs pēc Fēliksa Šica piespēles – 4:2.

Vityaz komandas treneri pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, taču spēli sakārtot viesiem neizdevās, jo Dinamo guva vēl divus vārtus. Gints Meija pēc Andra Džeriņa piespēles guva guva piektos vārtus, savukārt 6:2 panāca Miķelis Rēdlihs, kuram piespēlēja Miks Indrašis un Fēliks Šics.

Pēcspēles soda metienu sērijā rīdzinieki zaudēja ar 1:2. Vienīgo soda metienu Dinamo labā realizēja Ville Leino, savukārt neprecīzi bija Miks Indrašis un Kaspars Saulietis.