Komentāri
Par KHL nedēļas labākajiem nosaukti Fasts, Kempnījs un Douss
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Par aizvadītās nedēļas Kontinentālās Hokeja līgas labākajiem spēlētājiem nosaukti vārtsargs Viktors Fasts, aizsargs Mihals Kempnījs un uzbrucējs Naidžels Douss.

Iepriekšējā nedēļā zviedru vārtsargs Fasts no  komandas aizvadīja divas spēles, abos tiekot pie “sausajām” uzvarām. Ar savu sniegumu Zviedrijas vārtsargs palīdzēja Krievijas galvaspilsētas klubam nostiprināties KHL līderpozīcijā. Tikmēr par labāko nedēļas aizsargu kļuvis  vienību pārstāvošais čehs Kempnījs, kurš trīs maču laikā palīdzēja komandai tikt pie tikpat uzvarām. Šo spēļu laikā hokejists izcēlās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Savukārt nedēļas labākā uzbrucēja gods ticis Dousam no Kazahstānas kluba Astanas Baris, kaldinot komandai divas uzvaras trīs mačos. Šo spēļu laikā viņš sevi apliecināja ar trim vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī lietderības koeficientu +5.

Tāpat katru nedēļu KHL nosauc labāko jauno hokejistu, un šo apbalvojumu šoreiz saņēmis Jekaterinburgas Avtomobolist vārtsargs Igors Ustinskis, kurš palīdzēja komandai uzvarēt abos mačos. Vienā no spēlēm viņš nostāvēja “sausā”, bet kopumā šo cīņu laikā atvairīja 97,62% un vidēji ielaida 0,50 ripas.

Lasi vēl