Neapturamais “Blues” uzbrucējs Švarcs ar “hat-trick” uzvar “Jets” un ieved komandu Stenlija kausa izcīņas nākamajā kārtā

ZUMAPRESS/SCANPIX

NHL kluba Sentluisas “Blues” kreisās malas uzbrucējs Džeidens Švarcs sestdienas mačā pret Vinipegas “Jets” atzīmējās ar trīs gūtajiem vārtiem jeb “hat-trick”.

Švarcs mača rezultātu atklāja jau pirmajā minūtē, kad pēc Breidena Šenna piespēles raidīja ripu “Jets” vārtsarga Konora Helebaka sargātajos vārtos.

Švarcs guva arī vienīgos otrā perioda vārtus.

Trešā perioda sākumā Švarcs iemeta savus trešos vārtus, pēc kuriem sekoja tradicionālais cepurīšu lietus uz Sentluisas “Blues” māju arēnas “Enterprise Center” ledus.

Vinipegas “Jets” vārtus guva vien mača trešajā periodā, kad Dastins Baflins un Braiens Litls pārspēja “Blues” vārtsargu Džordanu Biningtonu.

Lieliskais Švarca sniegums gan šajā, gan iepriekšējos mačos kaldinājis kluba panākumus. Uzvara sestdienas spēlē ar 3:2 ļāva izcīnīt “Blues” uzvaru sērijā ar 4:2 un kvalificēties nākamajai kārtai Stenlija kausa izcīņā.