Znaroks: SKA nopelnu mazāk nekā Maskavas Dynamo

Pievienot komentāru
Znaroks: SKA nopelnu mazāk nekā Maskavas Dynamo
Foto: TASS/SCANPIX

KHL bagātākā kluba Sanktpēterburgas SKA galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc trešdien aizvadītā mača ar Maskavas Dynamo, kuru viņš trenēja iepriekš, žurnālistiem sacīja, ka SKA viņš pelna mazāk nekā iepriekš Dynamo komandā, vēsta laikraksts Sovetskij sport.

Trešdien abu vienību savstarpējā spēlē Maskavā, kurā SKA uzvarēja ar 3:2, mājinieku līdzjutēji Znarokam bija veltījuši nepatīkamu plakātu. Uz tā bija rakstīts “Znaroks bija vilks, bet kļuva par medījumu”, piedevām uzvārdā Z burta vietā bija ASV dolāra abreviatūra ($). Līdzjutēji šādā veidā vēlējās norādīt, ka Znaroks Dynamo pametis naudas dēļ, pārejot uz finanšu resursiem neierobežoto SKA.

Znarokam preses konferencē tika uzdots jautājums, vai viņš redzējis šo plakātu. “Redzēju, un pat tiem līdzjutējiem aplaudēju. Taču varbūt cilvēki nav lietas kursā, taču mani no Dynamo noņēma. Savukārt par dolāra zīmi varu teikt tikai vienu, SKA es saņemu daudz mazāk, nekā Dynamo,” skaidrojās Znaroks. Savukārt uz jautājumu, kurš tad viņu savulaik no Dynamo novācis, Znaroks neatbildēja. “Nevēlos mazgāt netīro veļu, jo dzīvoju pēc savas saprašanas un man ir sava attieksme pret to visu”.

Zīmīgi, ka nedaudz vēlāk Maskavas Dynamo ģenerālmenedžerim Andrejam Safronovam tika jautāts, vai patiesi Znaroks savulaik no Dynamo tika novākts, uz ko odiozais hokeja funkcionārs atbildēja, ka viņam un Znarokam ir atšķirīga saprašana par lietām. Savulaik Znaroks un Safronovs sevi dēvēja par draugiem, bet tagad abu starpā ir konflikts. Safronovs arī vairs nav Krievijas izlasē, kur arī pildīja ģenerālmenedžera pienākumus, bet Znaroks joprojām ir valstsvienības galvenais treneris.

Lasi vēl