Komentāri

KHL Gagarina kausa Rietumu konferences pusfināla pēdējā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa Sanktpēterburgas SKA ceturtdien ar 2:0 pārspēja Mārtiņa Karsuma Maskavas “Dynamo”, uzvarot visā sērijā ar 4-1.

Atvadoties pēc spēles Sanktpēterburgas SKA galvenais treneris Oļegs Znaroks nepaspieda roku Maskavas “Dynamo” trenerim Andrejam Skopincevam. Vēlāk starp abiem treneriem izcēlās arī asāka vārdu pārmaiņa, kurā iesaistījās tiesneši, spēlētāji un arī Harijs Vītoliņš. Atgādinām, ka Znaroks un Vītoliņš vadīja “Dynamo”, ar kuru pirms četriem gadiem izcīnīja Gagarina kausu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl