Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA komandai ceturtdien pārtrūkusi 15 uzvaru sērija KHL regulārajā čempionātā. Līgas līdervienība SKA ceturtdien negaidīti savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās Jekaterinburgas Avtomobilist.

Sanktpēterburgas komanda zaudējuma rūgtumu nebija izjutusi kopš 2.oktobra, kad tā viesos piedzīvoja neveiksmi pret Horvātijas klubu Zagrebas Medveščak. Lai gan šī mača rezultātu piecas sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām atklāja SKA hokejists Ņikita Gusevs, Avtomobilist vienība otrā perioda sākumā 80 sekunžu laikā guva divus vārtus, kad izcēlās Dmitrijs Megaļinskijs un Roks Tičars.

Savukārt pie uzvaras ceturtdien tika latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo komanda, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, jo šī vienība savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja pašreizējos Gagarina kausa īpašniekus Magņitogorskas Metallurg.

Mača rezultātu 19.minūtē atklāja Torpedo komandas zviedru uzbrucējs Jons Nūrmans, bet pēc tam ilgu laiku rezultāts palika nemainīgs. Pašā trešās trešdaļas sākumā Magņitogorskas vienība panāca izlīdzinājumu, kad vārtus iemeta Kriss Lī, taču nepilnas deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus mājiniekiem guva Vladimirs Galuzins.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Latvietis uzvarēja arī abos iemetienos, kuros piedalījās. Daugaviņš šosezon 27 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā ceturtdienas mačā zaudējumu cietusi latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dynamo, kas viesos ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv. Karsums šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 17 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem un pielietojot divus spēka paņēmienus. Šosezon Karsums 26 mačos guvis piecus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Vēl vienā ceturtdienas spēlē Maskavas CSKA savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Hantimansijskas Yugra, tiekot pie trešā panākuma pēc kārtas. Tikmēr uzvaras arī Baltkrievijas klubam Minskas Dinamo, kas ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) viesos pieveica Maskavas apgabala Vityaz.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.