Znaroka un Vītoliņa Sanktpēterburgas SKA uzvar Čelabinskas “Traktor”

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA svētdien savās mājās ar 5:3 uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” komandu, kas ļāva līderiem par punktu palielināt savu pārsvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kopvērtējuma galvgalī, jo tuvākie sekotāji Maskavas CSKA uzvarēja vien pagarinājumā.

SKA komanda cīņas 43.minūtē atradās vadībā ar 5:0, taču mača beigās “Traktor” astoņu minūšu laikā trīs vārtus atspēlēja, atgriežot intrigu mačā, taču pēdējās četrās pamatlaika minūtēs SKA uzvaru nosargāja.

Laukuma saimniekiem divus vārtus guva Nikolajs Prohorkins, kamēr zaudētājiem Kirils Koļcovs izcēlās ar precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm. SKA izcīnīja trešo uzvaru pēdējos četros mačos.

Tikmēr Maskavas CSKA hokejisti svētdien savā laukumā pamatlaika pēdējā minūtē izglābās no zaudējuma cīņā ar Austrumu konferences līderi Magņitogorskas “Metallurg”, pēc tam izraujot uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0).

Par spēles varoni kļuva CSKA uzbrucējs Džefs Plets, kurš guva divus vārtus, tostarp 35 sekundes pirms trešā perioda beigām panākot 3:3. Savukārt uzvaras ripu pagarinājuma ceturtajā minūtē iemeta Jans Muršaks.

Magņitogorskas komanda, izcīnot uzvaru pamatlaikā, būtu sev nodrošinājusi regulārā turnīra Austrumu konferences čempiones titulu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.