Komentāri
VIDEO: Sotniekam vārti, viņa, Ābola un Masaļska Lada piekāpjas Neftekhimik
Foto: HCLADA.RU

  Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks piektdien izpildīja deviņus metienus un guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņš un vārtsargs Edgars Masaļskis nespēja glābt no zaudējuma Toljati Lada komandu, kuru vada Artis Ābols. Lada viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) piekāpās Ņižņekamskas Neftekhimik komandai.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja mājinieku uzbrucējs Ričards Gīnge, bet piecas minūtes vēlāk Ņikita Filatovs panāca izlīdzinājumu. Pagalam neveiksmīgs viesiem bija otrais periods, kurā nepilnu sešu minūšu laikā Masaļkis kapitulēja trīs reizes, latvieti pārspējot Igoram Poligalovam, Denam Sekstonam un Segejam Koņkovam.

Video

Trešās trešdaļas 40.sekundē Žilbērs Brulē guva piektos vārtus mājinieku labā, bet perioda vidū Sotnieks vienus vārtus atguva. Tiesa, Lada tā arī neatspēlējās un cieta zaudējumu ar 2:5.

Sotnieks šajā mačā laukumā bija 23 minūtes un 16 sekundes, kas bija lielākais laiks komandā. Šajā laikā latvietis izpildīja deviņus metienus pa vārtiem, bloķēja divus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes. Tikmēr Masaļskis Lada komandas vārtos atvairīja 23 no 28 pretinieku mestajām ripām.

Lasi vēl