Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks svētdien nopelnīja divus rezultativitātes punktus par piespēlēm, taču viņa pārstāvētā Toljati Lada, kurā trenera Arta Ābola vadībā spēlē arī Edgars Masaļskis, KHL čempionātā piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Lada pretinieku laukumā ar 3:5 (0:0, 1:3, 2:2) atzina Kazaņas Ak Bars pārākumu. Sotnieks šajā mačā spēlēja 21 minūti un 32 sekundes, kas bija ilgākais laiks komandā. Viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus. Savukārt Masaļskis šajā mačā palika rezervē, jo Lada vārtus sargāja Iļja Ježovs, kurš atvairīja 30 no 34 pretinieku metieniem.

Rezultātu otrā perioda sākumā atklāja Toljati komanda, kad pēc Sotnieka piespēles precīzs bija Vasilijs Streļcovs. Tomēr turpinājumā krietni labāka bija Ak Bars, kuras labā vārtus guva Mihails Varnakovs, Mihails Gluhovs un Vasīlijs Tokranovs.

Spēles pēdējā trešdaļā Dmitrijs Obuhovs panāca jau 4:1 Kazaņas kluba labā, tomēr Lada nepadevās un perioda vidū ar trīs minūšu intervālu divus vārtus atspēlēja. Sotnieks asistēja Denisam Zernovam, kurš 51.minūtē samazināja rezultātu līdz minimumam. Izglābties “Lada” hokejistiem gan neizdevās, jo 22 sekundes pirms pamatlaika beigām Antons Gļinkins iemeta ripu jau tukšos Toljati vienības vārtos.

Lada pēdējā laikā spēlē ļoti slikti, jo pēdējos septiņos mačos ir piedzīvoti seši zaudējumi, tāpēc Krievijas medijos šajā nedēļā parādījās informācija, ka no amata varētu tikt atlaists galvenais treneris Ābols. Tiesa, kluba vadība šīs baumas noliedza.