Zaudējumu otrdien Kontinentālās hokeja līgas mačā cieta Artūra Kuldas Somijas vienība Helsinku Jokerit, kas viesos ar 2:3 (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Minskas Dinamo no Baltkrievijas.

Uzvarētājiem pa reizei izcēlās Aleksandrs Materuhins un Mets Elisons, bet pēcspēles metienos Minskas vienība bija labāka ar 2:1, arī uzvaras vārtus iemetot Materuhinam. Savukārt Jokerit sastāvā precīzi bija Pēters Regins un Čārlzs Genovejs, kurš pirms divām sezonām spēlēja Latvijas komandā Rīgas Dinamo. Kulda asistēja Genoveja vārtu guvumā, kad viņš pirmajā trešdaļā panāca 2:1, tomēr Latvijas aizsarga palīdzība bija ļoti minimāla, jo kanādietis no savas laukuma puses aizslidoja līdz pretinieku vārtiem un individuāli pārspēja Benu Skrivensu. Tāpat Kulda trešajā trešdaļā nopelnīja divas soda minūtes un tieši to izciešanas laikā Elisons panāca izlīdzinājumu 2:2.

Kulda laukumā bija 20 minūtes un 33 sekundes, atzīmējoties ar diviem metieniem, trim bloķētiem raidījumiem un vienu spēka paņēmienu. Šosezon aizsargs 26 spēlēs izcēlies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.