Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums pirmdien izpildīja piecus spēka paņēmienus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” svinēja uzvaru.

“Dynamo” Maskavas komandu derbijā viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja CSKA hokejistus. Mača rezultātu minūti pirms spēles vidus atklāja CSKA hokejists Maksims Mamins, kurš vairākumā izmantoja burzmu vārtu priekšā. Tomēr piecas minūtes vēlāk Mets Robinsons ar tālu metienu panāca izlīdzinājumu.

Trešajā periodā, kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas astoņas minūtes, Artjoms Podšendjalovs pielaboja komandas biedra metienu un ieraidīja ripu vārtos, tādējādi izvirzot vadībā viesus. Trešās trešdaļas pēdējā minūtē CSKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas piecas sekundes pirms finālsvilpes Valērijam Ņičuškinam palīdzēja panākt neizšķirtu 2:2.

Pagarinājumā komandas vārtus neguva, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro “bullīšos”. Tajos Karsumam netika dota iespēja, taču “Dynamo” guva uzvaru, pateicoties Alekseja Cvetkova precīzajam pēcspēles metienam.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 13 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā izpildīja piecus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem. Šosezon Karsums 31 mačā guvis sešus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.