Divu Latvijas izlases hokejistu duelī piektdien Mārtiņš Karsums ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Maskavas Dynamo komandai savās mājās KHL čempionāta spēlē ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēt aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Helsinku Jokerit.

Dynamo rezultātu atklāja 24.minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Jūso Hietanens, bet 55.minūtē Anseļs Gaļimovs pēc Karsuma piespēles panāca 2:0. Tikmēr punktu cīņai pielika čehs Lukāšs Kašpars, kurš divas sekundes pirms pamatlaika beigām raidīja ripu tukšos Jokerit vārtos.

Uzvarētāju komandā vārtsargs Aleksandrs Lazušins atvairīja 28 pretinieku metienus, palīdzot Dynamo izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas, bet Jokerit cieta pirmo neveiksmi pēdējos trīs mačos. Karsums punktu par rezultatīvu piespēli nopelnīja otrajā mačā pēc kārtas, jo trešdien viņš šādā veidā palīdzēja uzvarēt Rīgas Dinamo, kad maskavieši svinēja panākumu ar 2:1 pēcspēles metienos.

Latvijas izlases uzbrucējs piektdien spēlēja 17 minūtes un 27 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem, izdarot divus spēka paņēmienus, bloķējot vienu metienu un uzvarot divos no diviem iemetieniem. Tikmēr Kulda spēlēja 16 minūtes un 54 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un otrajā periodā par saķeršanos ar Artjomu Fjodorovu nopelnīja divas soda minūtes.

Šosezon Karsums, kurš Maskavas komandu pārstāv ceturto sezonu, 22 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, kamēr Kulda 20 mačos sešas reizes ir asistējis partneriem.