Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” komanda cieta zaudējumu. “Dynamo” viesos ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” hokejistiem.

Karsums mača rezultātu atklāja pirmā perioda priekšpēdējā minūtē, kad no vārtu priekšas raidīja ripu Ufas vienības vārtos. Trīs minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Sami Lepiste panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda 13.minūtē Maksims Majorovs raidīja ripu “Dynamo” vārtos. Maskavieši tā arī neatspēlējās un cieta zaudējumu ar 1:2.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 13 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un zaudēja abos divos iemetienos. Šosezon Karsums 30 mačos guvis sešus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles, ar 14 punktiem būdams kluba rezultatīvākais uzbrucējs, bet komandā ieņemot otro vietu, jo par punktu vairāk ir aizsargam Metam Robinsonam, kurš savulaik savu karjeru KHL sāka Rīgas “Dinamo”.

Savukārt aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” piektdien ar rezultātu 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) viesos pārspēja Astanas “Barys”. Uzvarētājiem divus vārtus guva Džeimss Raits. Bārtulis šajā spēlē laukumā bija 24 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku komandas vārtiem un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem.

Bārtulis šosezon 29 mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, taču pēdējās 13 spēlēs pie rezultativitātes punktiem nav ticis.