Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums trešdien KHL pēc septiņu spēļu pārtraukuma atkal guva vārtus, palīdzot Maskavas Dynamo komandai viesos gūt uzvaru pār Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Helsinku Jokerit.

Maskavas klubs viesos guva uzvaru ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1), tiekot pie ceturtā panākuma pēdējos piecos mačos.Karsums spēles 31.minūtē, brīdī, kas uz noraidīto soliņa atradās Kulda, skaitliskajā vairākumā atklāja cīņas rezultātu, bet jau pēc sešām sekundēm Artjoms Fjodorovs pārsvaru dubultoja. Trešā perioda sākumā Marko Antilla vienus vārtus atguva, taču atspēlēties Jokerit nespēja un cieta piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos.

Karsums spēlēja 18 minūtes un 32 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp Dynamo uzbrucējiem. Viņš divs reizes meta pa vārtiem, izdarīja sešus spēka paņēmienus, uzvarēja vienā iemetienā un reizi pret viņu tika pārkāpti noteikumi, kas viesiem ļāva spēlēt vairākumā. Tikmēr Kulda spēlēja 16 minūtes un 32 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, otrajā periodā nopelnīja divu minūšu noraidījumu par spēli ar augstu paceltu nūju, izdarīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Karsums, kurš Maskavas komandu pārstāv ceturto sezonu, šosezon 15 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Kulda, kurš otrdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Jokerit pēcspēles metienos ar 3:4 piekāpās Maskavas apgabala Vityaz hokejistiem, šosezon 12 spēlēs ir ticis pie četriem punktiem par piespēlēm.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!