Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums pirmdien veica rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” komanda svinēja uzvaru. Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) pārspēja Čeļabinskas “Traktor”, tiekot pie astotās uzvaras pēdējās deviņās spēlēs.

Laukuma saimnieki jau pirmajā periodā bija panākuši 3:0, trīs reizes realizējot vairākumu. Mača rezultātu pēc Karsuma piespēles atklāja Lukāšs Kašpars, bet pēc tam precīzi meta arī Juso Hietanens un Artjoms Fjodorovs. Otrās trešdaļas astotajā minūtē Maksims Jakuceņja vienus vārtus atguva, bet pēc nepilnas minūtes Maksims Karpovs atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Divas minūtes pirms otrā perioda beigām Konstantīns Gorovikovs guva piektos vārtus “Dynamo” labā, panākot drošu pārsvaru pirms noslēdzošās trešdaļas.

Trešā perioda astotajā minūtē Hietanens guva savus otros vārtus spēlē, bet 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Jurijs Petrovs viesiem vienus vārtus atguva, kas gan netraucēja “Dynamo” komandai svinēt drošu uzvaru ar rezultātu 6:2. Karsums šajā spēlē laukumā 14 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā bloķēja trīs metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes. Šosezon latviešu uzbrucējs 47 mačos guvis 12 vārtus un veicis 15 rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj atrasties vienības rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.