Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un izpildīja astoņus spēka paņēmienus, bet viņa Maskavas Dynamo izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1 pagarinājumā uzvarēja Čerepovecas Severstal.

Mača rezultātu divas minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja viesu aizsargs Nikolajs Stasenko. Otrās trešdaļas vidū Karsums no vārtu priekšas mēģināja pārspēt pretinieku vārtsargu, taču atsistā ripa atrada ceļu pie latvieša komandas biedra Alekseja Cvetkova, kurš vairākumā izlīdzināja mača rezultātu. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pagarinājuma vidū Andrejs Kutejkins guva uzvaras vārtus mājinieku labā.

Karsums šajā mačā laukumā bija 15 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja astoņus spēka paņēmienus un uzvarēja vienā no četriem iemetieniem. Šosezon Karsums 24 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.