Kaspars Daugaviņš otrdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Ņižņijnovgorodas Torpedo savā laukumā ar 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) uzvarēt Zagrebas Medveščak.

Daugaviņš trešajā trešdaļā asistēja Dmitrijam Sjominam un Aleksandram Frolovam Ņižņijnovgorodas vienības ceturtajā un piektajā vārtu guvumā. Latvijas hokejists šajā mačā spēlēja 12 minūtes un vienu sekundi, pa vārtiem nemeta un uzvarēja divos no pieciem iemetieniem.

Torpedo katrā no pirmajiem diviem periodiem iemeta pa vienai ripai, bet pēdējā periodā nodrošināja pārliecinošu uzvaru. Mājinieku rindās vārtsargs Iļja Proskurjakovs atvairīja 27 pretinieku metienus, aizvadot piekto “sauso” spēli šosezon.

Daugaviņš ar rezultativitāti izcēlās otrajā spēlē pēc kārtas, bet šosezon KHL viņš 28 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles, joprojām būdams Torpedo rezultatīvākais šīs sezonas spēlētājs.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.