Ar zaudējumu izslēgšanas turnīru sākusi Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku “Jokerit”, kas viesos ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) piekāpās regulārās sezonas čempionei Maskavas CSKA. Uzvarētājiem divus vārtus iemeta Bogdans Kiseļevičs.

Pašās spēles beigās, 20 sekundes pirms dueļa noslēguma, abas komandas nolēma izlādēt sakāpinātās emocijas un pamatīgi izvicināja dūres. Izkāvās abu komandu piecinieki, to skaitā arī mūsu aizsargs Artūrs Kulda. Latvijas izlases aizsargs šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kad 33.minūtē Anti Pīlstrems samazināja deficītu līdz 1:2.

Kulda laukumā bija 15 minūtes un 35 sekundes, izpildot četrus spēka paņēmienus, bloķējot vienu pretinieku raidījumu un cīņas beigās, kad laukumā izcēlās asumi, nopelnot arī divas soda minūtes. Spēles pēdējās sekundēs uz noraidīto soliņa bija uzreiz septiņi “Jokerit” hokejisti.