Otrdien Kontinentālās hokeja līgas spēlēs Oskara Bārtuļa Vladivostokas Admiral ar 3:1 pārspēja Ņižņekamskas Neftekhimik un Artūra Kuldas Helsinku Jokerit ar 6:3 pārspēja līgas vicelīderi Maskavas CSKA.

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pārspēja Ņižņekamskas Neftekhimik. Bārtulis šajā spēlē laukumā bija 23 minūtes un piecas sekundes, kas bija otrs lielākais laiks starp komandas aizsargiem. Latvietis bloķēja trīs pretinieku hokejistu metienus, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes. Bārtulis šosezon 12 mačos guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Pie pārliecinošas uzvaras tika Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku Jokerit, kas viesos ar 6:3 (0:1, 3:1, 3:1) viesos pārspēja līgas vicelīderi Maskavas CSKA. Ar hat-trick Helsinku komandas labā izcēlās Braiens O’Nīls, bet pretiniekiem divus vārtus iemeta Dmitrijs Kugriševs. Kulda šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā bloķēja četrus pretinieku hokejistu metienus un veica divus spēka paņēmienus. Kulda šosezon laukumā bijis 13 spēlēs, kurās atdevis četras rezultatīvas piespēles.