Pie punkta par rezultatīvu piespēli KHL mačā ticis aizsargs Artūrs Kulda, taču viņa pārstāvētā Helsinku Jokerit nenoturēja pārsvaru un savās mājās ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja HK Sochi komandai.

Jokerit rezultātu atklāja 11.minūtē, kad pēc Kuldas piespēles vārtus guva Tomi Meki. HK Sochi otrajā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, tomēr Helsinku klubs atkal izvirzījās vadībā. Deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām Igors Levickis guva savus otros vārtus spēlē, panākot 2:2, bet pagarinājumā Soču komandai uzvaru nodrošināja Deniss Tolpeko. Kulda nospēlēja 17 minūtes un 49 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus. Šosezon Kulda 17 spēlēs ir atdevis piecas rezultatīvas piespēles.