Latvijas aizsargs Artūrs Kulda otrdien veica rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Somijas komanda Helsinku  Jokerit KHL regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Habarovskas Amur.

Šī mača rezultātu jau pēc spēlētas vienas minūtes un sešām sekundēm atklāja Amur čehu hokejists Tomāšs Zohorna. Tiesa, pirmā perioda turpinājumā Jokerit pārņēma vadību, kad izcēlās Pēters Regins un Braiens O’Nīls, kuram rezultatīvi piespēlēja tieši Kulda.

Duelis ilgu laiku turpinājās bez vārtu guvumiem, bet 52.minūtē Amur panāca neizšķirtu, jo vārtus guva Vladislavs Ušeņins. Pamatlaikā un pagarinājumā neviena no vienībām vārtus vairs neguva, bet pēcspēles metienos mājiniekiem grūtu uzvaru nodrošināja O’Nīla precīzais “bullītis”.

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes un trīs sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā, izpildot vienu metienu pa vārtiem. Latvijas aizsargs šosezon 22 mačos atzīmējies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.