Vai lielākā netaisnība NHL daudzu gadu laikā? Strīdīgs tiesnešu lēmums liedz Vegasai cīnīties par Stenlija kausu

4 komentāri
AP/SCANPIX

Ziemeļamerikā un pat aiz tās robežām skandālu izraisījis Nacionālās hokeja līgas tiesnešu lēmums Vegasas ”Golden Knights” uzbrucējam Kodijam Īkinam piešķirt lielo noraidījumu, kas izšķīra visas sērijas likteni.

Trešajā periodā, kad ”Golden Knights” bija vadībā 3:0, Īkins uzreiz pēc iemetiena ar nūju rokās pagrūda Džo Pavelski. ”Sharks” kapteinis pēc mirkļa sadūrās ar vēl vienu Vegasas uzbrucēju Polu Štastniju un ļoti neveiksmīgi nokrita uz ledus, pārsitot galvu.

Tiesneši, kuri sākumā vispār nefiksēja noteikumu pārkāpumu, pēc apspriešanās piesprieda Īkinam 5+20 noraidījumu. Šī vairākuma laikā ”Sharks” guva četrus vārtus. Vegasa pamatlaika pēdējā minūtē vēl panāca neizšķirtu, tomēr papildlaikā uzvaru svinēja ”Sharks”.