Komentāri
Toms Prāmnieks: Znaroks un Vītoliņs pret Mozjakinu – šis fināls neliks mums vilties
Foto: SPUTNIK/SCANPIX

  Sestdien Magņitogorskā Sanktpēterburgas SKA un Magņitogorskas Metallurg aizvadīs Gagarina kausa izcīņas finālsērijas pirmos spēli.

Laukumā tiksies pēdējo gadu titulētākās komandas. SKA ar Vjačeslavu Bikovu pie stūres KHL čemionātā uzvarēja 2015.gadā, Metallurg Gagarina kausu virs savām galvām cēla gadu pirms un gadu pēc SKA triumfa. Savukārt Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa duets divreiz čempionu titulu izcīnījuši kopā ar Maskavas Dynamo.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šādu finālu daudzi prognozēja jau kopš paša sezonas sākuma un domāju, ka šis fināls neliks mums vilties. Abas komandas ir uz uzbrukumu tendētas un iepriekšējās kārtās demonstrējušas galvu reibinošās izspēles ar skaistiem uzbrukuma noslēgumiem. Abas komandas arī ir demonstrējušas labu spēli  skaitliskajā vairākumā un ir starp labākajām Gagarina kausā. Šajā fināļā tiksies Šipačova maiņa pret Kovārža maiņu, Kovaļčuks pret Mozjakinu un Koskinens pret Košečkinu – šie vīri būs noteicošie šajā sērijā. Kas zin, varbūt uzspīdēs kāds cits? Līdzīgi, bija pērn kad uzvaru sērijas septītajā spēlē kaldināja Jevgēņijs Timkins. Šim vajadzētu būt pārsteigumiem bagātam finālam, un redzēsim, vai šis arī būs visu laiku rezultatīvākais fināls, kā daudzi to prognozē.”

KHL Gagarina kausa fināls kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Sestdien, 8.aprīlī 21:30 Magņitogorskas Metallurg – Sanktpēterburgas SKA 1.spēle

·     Pirmdien, 10.aprīlī 16:55 Magņitogorskas Metallurg – Sanktpēterburgas SKA 2.spēle

·     Trešdien, 12.aprīlī 23:45 Sanktpēterburgas SKA – Magņitogorskas Metallurg 3.spēle

·     Piektdien, 14.aprīlī 19:30 Sanktpēterburgas SKA – Magņitogorskas Metallurg 4.spēle

Lasi vēl