Sotniekam vēl vieni vārti, Lada pārliecinoši apspēlē Habarovskas Amur

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks ceturtdien otro spēli pēc kārtas guva vārtus, palīdzot Arta Ābola trenētajai Toljati Lada komandai ar 5:1 uzvarēt Habarovskas Amur, izcīnot trešo uzvaru pēdējos četros mačos.

Sotnieks ar precīzu metienu izcēlās pirmajā periodā, kad 15.minūtē ar metienu no tuvas distances izmantoja skaitlisko vairākumu un panāca 2:0 laukuma saimnieku labā.

Latvijas aizsargs šajā spēlē laukumā bija 25 minūtes un 42 sekundes, kas bija ilgākais laiks starp abu komandu laukuma spēlētājiem. Sotnieks reizi meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus un veica trīs spēka paņēmienus.

Tikmēr Masaļskis, kurš atlabst no traumas, spēlei netika pieteikts. Lada vārtus sargāja Iļja Ježovs, kurš atvairīja 25 no 26 pretinieku metieniem.