Sotnieka un Masaļska Lada atspēlē divu vārtu deficītu, bet pagarinājumā piekāpjas Barys

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā sestdien piedzīvoja aizsarga Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska Toljati Lada, kas savā laukumā ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kazahstānas klubam Astanas Barys.

Arta Ābola trenētās Toljati Lada vārtos šoreiz stājās Iļja Ježovs, bet Edgars Masaļskis palika uz rezervistu soliņa. Mača rezultātu 15.minūtē atklāja Barys hokejists Maksims Hudjakovs, turklāt otrās trešdaļas sākumā Naidžels Douss panāca jau 2:0. Tiesa, Toljati komandas hokejistiem izdevās īsā laikā atgūties, jo nepilnu divu minūšu laikā otrajā periodā pa vārtiem guva Antons Šenfeļds un Ņikita Filatovs.

Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaras vārtus Barys labā iemeta Douss.

Sotnieks šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 47 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā, un veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Masaļskis Lada sastāvā pēc savainojuma izārstēšanas atgriezās vien šajā nedēļā, tiekot pie diviem panākumiem. Sestdienas mačā Iļja Ježovs atvairīja 17 no 30 Barys hokejistu metieniem.