“Sharks” uzbrucējs gūst vārtus ar seju, palīdzot komandai izcīnīt panākumu pirmajā “play-off” spēlē

TWITTER

Pagājušajā naktī ar piecām spēlēm tika atklātas Nacionālās hokeja līgas izslēgšanas cīņas. Vienā no tām Rietumu konferencē Sanhosē “Sharks” ar 5:2 pārspēja Lasvegasas “Golden Knights”.

Sanhosē rezultātu atklāja pirmā perioda 15.minūtē, taču īpaši sāpīgi tas izvērtās komandas kapteinim Džo Pavelskim. Aizsargs Brents Bērnss izdarīja metienu no zilās līnijas, un ripa, atsitoties pret Pavelska seju, negaidīti iekļuva vārtos.

Pēc medicīniskās aprūpes hokejists atgriezās laukumā otrajā periodā ar režģi, turpinot palīdzēt komandai izcīnīt panākumu ar 5:2.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta piektdien Lasvegasā.