PČ statistika pēc trim spēlēm: Balcers dalīti sestais rezultatīvākais, Bļugers labākais iemetienos

Pievienot komentāru
PČ statistika pēc trim spēlēm: Balcers dalīti sestais rezultatīvākais, Bļugers labākais iemetienos
EDIJS PĀLENS, LETA

Pasaules čempionātā hokejā aizvadītas trīs spēles, tāpēc laiks ieskatīties statistikas rādītājos. Starp labākajiem ir arī latviešu hokejisti.

Rezultatīvāko spēlētāju vidū dominē zviedri – pirmajā desmitniekā ir trīs hokejisti. Astoņi punkti iekrāti Viljamam Nīlanderam (2+6), kas šobrīd dod pirmo vietu. Tikmēr trešais rezultatīvākais ar sešiem punktiem ir Antons Landers (3+3), savukārt dalīti astoto vietu ar pieciem punktiem ieņem Patriks Hornkvists (5+0). Tieši Hornkvists ar pieciem precīziem metieniem šobrīd ar kopā somu talantu Kapo Kakko ir čempionāta labākais snaiperis.

No Latvijas izlases ražīgākais ir Rūdolfs Balcers, kurš ar 1+5 dala sesto rezultatīvākā spēlētāja pozīciju ar šveicieti Vincentu Praplānu. Piecas piespēles ļauj ieņem otrā labākā asistenta godu aiz Viljama Nīlandera.

Tikmēr pavisam simpātiska aina redzama iemetienu ailēs, kur ar 79, 07% uzvarētiem iemetieniem labākais ir Teodors Bļugers. Tāpat Latvijas izlases centra uzbrucējs iemetiena aplī stājies pārliecinoši visvairāk reižu – 68.

Pozitīva situācija arī vārtsargu pozīcijā. Divas spēles aizvadījušais Kristers Gudļevskis ar 93,94% atvairīto metienu procentu ir ceturtais labākais. Līderis šobrīd ir šveicietis Reto Berra, kurš savos vārtos nav ielaidis nevienu ripu (9:0 pret Itāliju, 4:0 pret Austriju).