Komentāri

Visai amizants kautiņš sanācis diviem NHL hokejistiem – Antuānam Raselam un Lūkam Šenam. Arizonas ”Coyotes” un Dalasas ”Stars” spēlētāji savas attiecības noskaidroja, nevis izvicinot dūres, bet izmantojot brīvās cīņas elementus.

Jau pašā spēles ievadā abi hokejisti saķērās pie zilās līnijas un centās noskaidrot savas attiecības ar dūru cīņu. Tomēr cerētais neizdevās – neviens no spēlētājiem īsti sitienu neizdarīja. Vairums hokeja speciālistu šo kautiņu nodēvējuši par īstu parodiju. Gan franču sportists Rasels, gan kanādiešu aizsargs Šens par šo ”kautiņu” saņēma piecu minūšu noraidījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: parodija par kautiņu? NHL hokejisti nododas brīvajai cīņai

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl