Vašingtonas “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins sestdien guva četrus vārtus Nacionālās hokeja līgas spēlē, kļūstot par pirmo hokejistu simtgadē, kurš sezonas pirmajos divos mačos atzīmējies ar vismaz “hat-trick”. “Capitals” savā laukumā ar 6:1 pārspēja Monreālas “Canadiens”.

Krievu uzbrucējs Ovečkins “hat-trick” noformēja jau pirmajā periodā, kuru “Capitals” uzvarēja ar 4:0, jo ar precīzu metienu atzīmējās arī amerikānis Tīdžejs Ošī. Otrā perioda piektajā minūtē kanādiešu uzbrucējs Brendans Galahers vienus vārtus atguva, bet līdz trešdaļas beigām vēl pa ripai “Canadiens” vārtos ieraidīja Ovečkins un Volkers.

Vēl ar četriem punktiem šajā spēlē atzīmējās Ovečkina maiņas partneris Jevgēņijs Kuzņecovs, kurš asistēja visos četros sava tautieša gūtajos vārtos.

Ovečkins kļuvis par pirmo hokejistu pēdējā simtgadē, kurš sezonas pirmajos divos mačos atzīmējies ar “hat-trick”. 1917.gadā NHL pirmsākumos to paveica pat trīs hokejisti.

Tāpat nozīmīgs vakars bija Volkeram, kurš kļuva par pirmo austrālieti NHL un nosvinēja to ar vārtu guvumu.

Pašlaik 23 gadus vecais Volkers savas hokejista gaitas uzsāka Čehijā, bet 2014.gadā viņu ar 89.numuru draftēja “Capitals”. Iepriekšējās četras sezonas viņš pavadīja Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.