NHL vārtsargs Lēners savu jauno ķiveri velta mentālajai veselībai un dzīves izaicinājumiem

Pievienot komentāru
NHL vārtsargs Lēners savu jauno ķiveri velta mentālajai veselībai un dzīves izaicinājumiem
NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Čikāgas “Blackhawks” vārtsargs otrdien sociālajā tīklā “Twitter” prezentējis savu jauno ķiveres krāsojumu, kurā iekļauts arī mentālās veselības vēstījums.

Uz ķiveres redzama mirkļbirka “Same here” [man tāpat – red.], kas ir norāde uz globālu mentālās veselības kustību. Tās mērķis ir rosināt sabiedrību aktīvāk runāt par saviem dzīves izaicinājumiem.

“#Samehere ir izteiciens, kurš nozīmē, ka es arī savā dzīvē esmu saskāries ar dažādiem izaicinājumiem,” raksta hokejists.

“Šie izaicinājumi ietekmējuši manu mentālo veselību. Tā ir zīme, mēs ceram, kas vienreiz pār visām reizēm apvienos visu pasauli šīs universālās tēmas normalizēšanā.”

Pirms pagājušās sezonas sākuma vārtsargs pārsteidza hokeja pasauli ar atklātu vēstuli, kurā viņš stāsta par savām mentālās veselības un alkohola problēmām. 

Pēc divām sezonām Bufalo “Sabres” sastāvā 28 gadus vecais hokejists pievienojās Ņujorkas “Islanders”, ar savu sniegumu sekmējot komandas iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Tāpat sezonas noslēguma pasākumā Lēners saņēma Bila Māstertona balvu, kuru pasniedz par uzticību un ieguldījumu hokejā.

Tomēr abu pušu sadarbība neturpinājās, un vārtsargs šovasar pievienojās Čikāgas “Blackhawks”.