Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska un aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā komanda Tojlati “Lada”, kurai pie stūres ir Latvijas speciālists Artis Ābols, pirmdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

“Lada” viesos ar 2:4 (2:2, 0:1, 0:1) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs. Abas komandas jau pirmajās 17 minūtēs katra guva pa diviem vārtiem. Mača rezultātu jau 27.sekundē atklāja “Lokomotiv” uzbrucējs Petri Kontiola, bet pēc nepilnām trīsarpus minūtēm Ņikita Filatovs panāca neizšķirtu. Spēles 14.minūtē Aleksandrs Kadeikins lika Masaļskim kapitulēt otro reizi mačā, taču “Lada” pēc četrām minūtēm atkal izlīdzināja rezultātu, precīzi metot Antonam Šēnfeldam.

Piecas minūtes pirms otrā perioda beigām Pāvels Koledovs panāca 3:2 Jaroslavļas vienības labā, un ar šādu rezultātu mačs ritēja līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei. Tajā Masaļskis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju un Andrejs Loktionovs raidīja ripu jau tukšos Toljati vienības vārtos, pieliekot punktu mājinieku uzvarai. Masaļskis “Lada” vārtos atvairīja 35 no 38 pretinieku mestajām ripām. Tikmēr Sotnieks laukumā pavadītajās 20 minūtēs un trīs sekundēs bloķēja vienu metienu un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.