Masaļskim 32 atvairīti metieni un otrā uzvara trīs dienu laikā

Pieredzējušais Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē atvairīja 32 metienus, palīdzot Toljati Lada komandai savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) uzvarēt Jekaterinburgas Avtomobilist.

Toljati Lada, kuru trenē Artis Ābols un pārstāv arī Kristaps Sotnieks, izcīnīja otro uzvaru trīs dienu laikā – otrdien Lada ar rezultātu 4:3 uzvarēja Masaļska bijušo vienību Hantimansijskas Yugra

Cīņas 13.minūtē čehs Petrs Koukals tika atstāts viens pats Lada vārtu stūrī, izvirzot vadībā Avtomobilist, bet trešdaļas pirmspēdējā minūtē Deniss Zernovs atjaunoja neizšķirtu. Savukārt otrajā trešdaļā Aleksandrs Bumagins vairākumā vadībā jau izvirzīja mājiniekus un tie kļuva arī par uzvaras vārtiem, jo atlikušajā laikā neviena komanda vairs neizcēlās.

Sotnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 22 minūtes un 43 sekundes. Latvijas izlases aizsargs pa vārtiem nemeta, bet bloķēja trīs pretinieku metienus.

Otrdien Masaļskis palīdzēja Lada komandai ar rezultātu 4:3 uzvarēt savu kādreizējo vienību Hantimansijskas Yugra. Tā Masaļskim bija pirmā spēle kopš 22. septembra, jo viņš teju mēnesi bija spiests atlabt no traumas.