Komentāri
Leģendu spēle, grandiozs šovs un ”Kurbada” jaunās hokeja halles atklāšana
29.08.2017. Rīga, Latvija. Kurbads Ledus Halles atklašana. Helmuts Balderis (Romāns Kokšarovs / F64)

Otrdien, 29. augustā, norisinājās “Kurbads” ledus halles (Lidlauka ielā 37) svinīgā atklāšanas ceremonija. Pasākumā piedalījās arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis, mūsu valsts hokeja leģendas, “Kurbads” ledus halles īpašnieki un sabiedrībā pazīstami cilvēki.

“Man ir liels gods atrasties šeit un uzrunāt tik lielu hokeja cienītāju publiku,” halles atklāšanas svētkos teica LHF prezidents Kalvītis.” Gribētu teikt lielu paldies un sveikt “Kurbads” īpašnieku Andi Pikānu ar šo halles atklāšanu. Šī ir viena jauna un lieliska hokeja celtne, kas pulcēs simtiem jauno hokejistu, lai viņi augtu un popularizētu hokeju Latvijā. Paldies visiem, kas šajā halles būvniecībā ieguldīja savu darbu un padarīja to par realitāti. Lai mums visiem kopā veicās un lai Latvija hokejā rullē.”

Pēc svinīgās lentītes pārgriešanas viesi bija aicināti uz ekskursiju un apskatīt ledus halles iekštelpas. Nedaudz vēlāk uz ledus laukuma uzstājās latviešu folkmetāla grupa “Skyforger”, bet pēc tam sekoja dokumentālās filmas “”HK Kurbads” ceļš uz virsotni” pirmizrāde.

Pēc svinīgajām uzrunām, valsts karoga pacelšanas un Latvijas himnas atskaņošanas tika aizvadīta draudzības spēle starp Helmuta Baldera un Aleksandra Macijevska komandām.

Lasi vēl