Komentāri
Leģendu spēle, grandiozs šovs un ”Kurbada” jaunās hokeja halles atklāšana
29.08.2017. Rīga, Latvija. Kurbads Ledus Halles atklašana. Helmuts Balderis (Romāns Kokšarovs / F64)

Otrdien, 29. augustā, norisinājās “Kurbads” ledus halles (Lidlauka ielā 37) svinīgā atklāšanas ceremonija. Pasākumā piedalījās arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis, mūsu valsts hokeja leģendas, “Kurbads” ledus halles īpašnieki un sabiedrībā pazīstami cilvēki.

“Man ir liels gods atrasties šeit un uzrunāt tik lielu hokeja cienītāju publiku,” halles atklāšanas svētkos teica LHF prezidents Kalvītis.” Gribētu teikt lielu paldies un sveikt “Kurbads” īpašnieku Andi Pikānu ar šo halles atklāšanu. Šī ir viena jauna un lieliska hokeja celtne, kas pulcēs simtiem jauno hokejistu, lai viņi augtu un popularizētu hokeju Latvijā. Paldies visiem, kas šajā halles būvniecībā ieguldīja savu darbu un padarīja to par realitāti. Lai mums visiem kopā veicās un lai Latvija hokejā rullē.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc svinīgās lentītes pārgriešanas viesi bija aicināti uz ekskursiju un apskatīt ledus halles iekštelpas. Nedaudz vēlāk uz ledus laukuma uzstājās latviešu folkmetāla grupa “Skyforger”, bet pēc tam sekoja dokumentālās filmas “”HK Kurbads” ceļš uz virsotni” pirmizrāde.

Pēc svinīgajām uzrunām, valsts karoga pacelšanas un Latvijas himnas atskaņošanas tika aizvadīta draudzības spēle starp Helmuta Baldera un Aleksandra Macijevska komandām.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl