Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem zaudējumi IIHF Čempionu līgas spēlēs
AP

Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi sestdien cieta zaudējumus Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotās Čempionu līgas apakšgrupu turnīra spēlēs.

Ronalds Ķēniņš un Cīrihes “Lions” mājās ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) atzina iepriekšējās sezonas sacensību čempiones Gēteborgas “Frolunda” no Zviedrijas pārākumu.

Ķēniņš spēlēja 15 minūtes un 24 sekundes, ar rezultativitāti neizceļoties, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

“Lions” labā vienīgos vārtus iemeta Frēdriks Petešons, otrajā periodā panākot izlīdzinājumu, taču spēles 53.minūtē zviedri izrāva uzvaru.

Vēl vienā šīs grupas cīņā Francijas čempione Gapas “Rapaces”, kurā pērn spēlēja aizsargs Kristaps Bazevičs, viesos ar 2:4 (0:3, 2:0, 0:1) zaudēja Austrijas klubam Klāgenfurtes KAC.

H apakšgrupas kopvērtējumā “Frolunda” komandai četrās spēlēs ir 11 punkti, “Lions” tikusi pie septiņiem, bet KAC sešiem punktiem, kamēr “Rapaces” pagaidām ir tukšā.

Tikmēr zaudējumu cieta arī latviešu uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Čehijas augstākās līgas komanda Hradeckrālovas “Mountfield”, kas F apakšgrupas mačā viesos ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) atzina Somijas kluba Turku TPS pārākumu.

Šoreiz spēlēja abi Latvijas hokejisti, jo Cibuļskis pirmajos mačos laukumā negāja. Džeriņš nospēlēja 15 minūtes un 24 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem, uzvarot četros iemetienos un spēli beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju. Savukārt Cibuļskis nospēlēja 13 minūtes un 20 sekundes, izdarot trīs metienus un nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -1.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!