Komentāri
Latvijas Hokeja federācija atklāj interesantu Hārtlija līguma punktu
Bobs Hārtlijs un Valsts prezidents Raimonds Vējonis maijā tikšanās laikā ar Latvijas hokeja izlasi Rīgas pilī. (Ieva Čīka / LETA)

Kanādiešu speciālistam Bobam Hārtlijam katru gadu būs iespēja līdz 31.janvārim pārtraukt līgumu ar Latvijas hokeja izlasi, ja viņš saņems piedāvājumu no Nacionālās hokeja līgas (NHL), laikrakstam “Diena” atklājis Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Viesturs Koziols.

Kā vēstīts, otrdien LHF paziņoja, ka oficiāli noslēgts līgums piecu gadu līgums ar Hārtliju, kuram līdz ar to Latvijas izlasi būtu jātrenē gan 2021.gadā arī Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā, gan 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs. Kā laikrakstam atklājis Koziols, vēlme aizbraukt uz Pekinu bijis viens no vilinājumiem, kāpēc Hārtlijs piekritis pagarināt līgumu, neaizmirstot arī par Rīgas čempionātu.

“Līgumā ir atrunāts, ka piedāvājuma saņemšanā no NHL līdz 31.janvārim Hārtlijs var līgumu lauzt un braukt strādāt kādā no NHL komandām,” skaidrojis Koziols, paužot, ka atrunāta arī strādāšana klubos Eiropā. “Arī to viņš varēs darīt, tikai strikti izpildot mūsu nosacījumus, proti, Hārtlijam tad būs mūsu noteiktajos datumos jābūt valstsvienībā.”

Hārtlijs par Latvijas izlases treneri kļuva pērnā gada nogalē, noslēdzot vienošanos pēc sistēmas 1+1. Viņa vadībā Latvijas hokeja izlase šogad maijā pasaules čempionātā Vācijā izcīnīja desmito vietu, kas komandai bija labākais sasniegums kopš 2012.gada. Tomēr sarunas par līguma turpināšanu ar Hārtliju ievilkās un abas puses līdz šim nebija vienojušās.

Lasi vēl