Latviešiem bagātā Lada KHL spēlē uzvar A.Kuldas pārstāvēto Jokerit

Kontinentālās hokeja līgas komanda Toljati Lada, kuru pārstāv Edgars Masaļskis un Kristaps Sotnieks, bet galvenā trenera pienākumus pilda Artis Ābols, piektdien regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 5:2 (0:1, 2:0, 3:1) savā laukumā pārspēja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Helsinku Jokerit.

Ar diviem gūtiem vārtiem uzvarētāju labā izcēlās Maksims Ribins.

Mača rezultāts tika atklāts jau spēles trešajā minūtē, kad precīzi meta Jokerit uzbrucējs Rope Talaja. Tuvojoties mača vidum, Ribins panāca neizšķirtu, bet vēl septiņas minūtes vēlāk krievu uzbrucējs izvirzīja vadībā Lada vienību. Trešā perioda sākumā Staņislavs Bočarovs panāca jau divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, bet perioda septītajā minūtē Aleksandrs Bumagins guva ceturtos vārtus Toljati vienības labā.

Lai gan pusotru minūti vēlāk Jesse Joensū vienus vārtus atguva, tomēr vēlāk Antons Šēnfelds atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Līdz mača beigām Helsinku hokejisti tā arī neatspēlējās, tādējādi Lada svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2.

Sotnieks šajā spēlē laukumā bija 19 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu.

Tikmēr Kulda šai spēlei nebija pieteikts. Savukārt Masaļskis patlaban ārstē savainojumu, līdz ar to šai spēlei latviešu vārtsargs netika pieteikts.

Pie uzvaras piektdien tika arī Jaroslavļas Lokomotiv, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs. Lokomotiv savu skatītāju priekšā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pieveica Maskavas apgabala Vitjaz.

Ar diviem gūtiem vārtiem uzvarētāju rindās atzīmējās Maksims Talbo.