Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska un aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati Lada komanda, kur par galveno treneri strādā Artis Ābols, otrdien KHL regulārā čempionāta mačā atspēlējās no divu vārtu deficīta, taču izbraukumā ar 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) piekāpās Ufas Salavat Yulaev.

Mača rezultāts tika atklāts vien otrajā trešdaļā, kad tās sākumā īsā laikā izcēlās Salavat Yulaev hokejisti Envers Ļisins un Stepans Hripunovs. Tiesa, otrā perioda turpinājumā viesi no Toljati panāca izlīdzinājumu, ar nepilnu četru minūšu intervālu izceļoties Antonam Šenfeļdam un Staņislavam Bočarovam. Pie uzvaras šajā duelī tomēr izdevās tikt Salavat Yulaev hokejistiem, jo 50.minūtē panākumu nesošos vārtus iemeta Ļisins, kamēr punktu šim mačam pēc dažām minūtēm pielika Kirils Kaprizovs.

Masaļskis mača pēdējā minūtē tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, kas gan cerētos augļus nedeva. Pieredzējušais vārtsargs šajā mačā atvairīja 25 no 29 pretinieku metieniem. Savukārt Sotnieks laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un bloķēja trīs raidījumus. Ufas klubs tagad izcīnījis trīs uzvaras pēc kārtas.

Tikmēr citā otrdienas mačā pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās vienai no spēcīgākajām Austrumu konferences vienībām Omskas Avangard.

Daugaviņš traumas dēļ nevarēs spēlēt aptuveni trīs nedēļas. Šosezon latvietis 23 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles. Sezonu veiksmīgi iesākusī Torpedo pašlaik piedzīvojusi zaudējumus trijās no pēdējām četrām spēlēm. Visas līgas un Austrumu konferences līdere ar 67 punktiem 27 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr trešā konferencē ar 51 punktu ir Torpedo.