Kuldas divas piespēles neglābj Jokerit no zaudējuma pēcspēles metienos

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda otrdien izpildīja divas rezultatīvas piespēles Kontinentālās hokeja līgas spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Helsinku Jokerit vienība savā laukumā ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Maskavas apgabala Vityaz hokejistiem.

Kaut Jesse Joensū vadībā izvirzīja tieši Jokerit, nākamos trīs vārtus guva Vitjaz, izceļoties Jurijam Kokšarovam, Romānam Horākam un Mario Kempem. Rezultātu līdz 2:3 Jokerit samazināja otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, kad Kulda piedalījās vārtu guvumā, kurā precīzs bija Braiens O’Nīls, bet trešās trešdaļas vidū Latvijas aizsargs palīdzēja O’Nīlam panākt arī 3:3.

Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, tāpēc uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos, kur Vitjaz vienība bija labāka ar 2:0.

Kulda, laukumā atgriežoties pēc divu spēļu izlaišanas, šoreiz uz ledus bija 22 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un trim spēka paņēmieniem.

Latvijas aizsargs savās pirmajās desmit šīs sezonas spēlēs bija ticis pie divām rezultatīvām piespēlēm, bet tagad savu punktu skaitu dubultojis.