Komentāri

Krievu zvaigzne Aleksandrs Ovečkins piektdien divdesmito reizi savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā iemeta vārtus pagarinājumā, sasniedzot jaunu sacensību rekordu.

Aizvadītajā mačā Ovečkina metiens palīdzēja Vašingtonas “Capitals” komandai ar 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) viesos apspēlēt Detroitas “Red Wings”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ovečkins pagarinājumā izcēlās laikā, kad “Capitals” spēlēja vairākumā četratā pret trijiem. Līdz ar to viņš apsteidza čehu Jaromīru Jāgru un kļuva par visas līgas rekordistu. Tiesa, Jāgrs 45 gadu vecumā Kalgari “Flames” komandas rindās joprojām turpina savu karjeru un varēs censties Ovečkinu atkal panākt.

Video: Krievijas hokeja zvaigzne Ovečkins uzstāda jaunu NHL rekordu

“Man bija vairākas iespējas, tomēr vai nu metu garām, vai vārtsargs veica tvērienus,” pauda Ovečkins. “Tomēr bija patīkami realizēt pēdējo iespēju.”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl