Komentāri

Krievu zvaigzne Aleksandrs Ovečkins piektdien divdesmito reizi savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā iemeta vārtus pagarinājumā, sasniedzot jaunu sacensību rekordu.

Aizvadītajā mačā Ovečkina metiens palīdzēja Vašingtonas “Capitals” komandai ar 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) viesos apspēlēt Detroitas “Red Wings”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ovečkins pagarinājumā izcēlās laikā, kad “Capitals” spēlēja vairākumā četratā pret trijiem. Līdz ar to viņš apsteidza čehu Jaromīru Jāgru un kļuva par visas līgas rekordistu. Tiesa, Jāgrs 45 gadu vecumā Kalgari “Flames” komandas rindās joprojām turpina savu karjeru un varēs censties Ovečkinu atkal panākt.

Video: Krievijas hokeja zvaigzne Ovečkins uzstāda jaunu NHL rekordu

“Man bija vairākas iespējas, tomēr vai nu metu garām, vai vārtsargs veica tvērienus,” pauda Ovečkins. “Tomēr bija patīkami realizēt pēdējo iespēju.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl