1 komentārs

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē, bet viņa pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 2:3 (2:0, 0:3, 0:0) zaudēja Langnau “Tigers” ar latvieti Ivaru Punnenovu vārtos.

Ķēniņš spēles ceturtajā minūtē palīdzēja Šveices izlases uzbrucējam Reto Šēpi atklāt cīņas rezultātu, bet līdz pirmā perioda vidum viesi bija panākuši jau 2:0. Četras minūtes pirms pirmā perioda beigām Ķēniņš ar nūju iesita somu aizsargam Villem Koistinenam pa kājstarpi, par ko saņēma 5+20 minūšu sodu un tika noraidīts līdz spēles beigām.

Pametot laukumu, Ķēniņš veltīja pāris rupjus vārdu pretinieku rezervistu soliņa virzienā. Pavisam neveiksmīga “Lions” komandai izvērtās otrā trešdaļa, kurā 40 sekunžu laikā tika ielaisti trīs vārti, ar kuriem vēlāk “Tigers” vienībai pietika ar uzvaru.

Trešdien NLA lēma, ka Ķēniņš saņems vienas spēles diskvalifikāciju, līdz ar to viņš nevarēs piedalīties nākamajā mačā pret latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto “Lugano”. Tāpat Ķēniņam jāmaksā 2500 Šveices franku (2169 eiro) liels naudas sods.