Kautiņi un nekorekta rezervistu rīcība – ”Avalanche” un ”Red Wings” spēlē bija ko redzēt!

Pievienot komentāru
Kautiņi un nekorekta rezervistu rīcība – ”Avalanche” un ”Red Wings” spēlē bija ko redzēt!
AP/SCANPIX

3. decembra naktī savā starpā tikās Nacionālās hokeja līgas vienības Detroitas ”Red Wings” un Kolorado ”Avalanche”, spēlē ar rezultātu 2:0 pārāki bija Kolorado hokejisti. Spēle bija patiešām īpaša, jo bieži negadās redzēt divus kautiņus un vienu ‘puskautiņu’ vienas spēles ietvaros. 

Pirmie savas dūres izvicināja pēc šķietami parastas un mierīgas situācijas izvicināja kanādietis Tailers Bertuci un amerikānis Ians Kols.

Skatītājiem līdz nākamajam kautiņam ilgi nebija jāgaida, jo jau nepilnas 3 minūtes vēlāk savstarpēju boksa maču uz ledus aizvadīja zviedru spēlētājs Patriks Nemets un kanādietis Entonijs Manta.

Tomēr tas nebija viss – pret ”Avalanche” komandas spēlētāju Metu Kalvertu tika veikts spēka paņēmiens, pēc kura viņa nūja atradās ”Red Wings” spēlētāju priekšā. Detroitas hokejisti to nolēma izmantot, sagrābjot un nelaižot vaļā Kalverta nūju. No tā izcēlās pamatīgi asumi, kad uz brīdi šķita, ka Mets Kalverts gatavs vienatnē cīnīties ar visu pretinieku soliņu. Interesanti tas, kas neviens no spelētājiem par šo epizodi nesaņēma nekādas soda sankcijas.

Lasi vēl