Karsuma Maskavas Dynamo savā laukumā zaudē Slovan

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā trešdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dynamo komanda, kas savā laukumā ar 3:5 piekāpās Slovākijas klubam Bratislavas Slovan.

Mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Maskavas kluba hokejists Artjoms Fjodorovs, taču pēc tam slovāku vienība guva trīs vārtus pēc kārtas, kad pa reizei izcēlās Mareks Djaloga, bijušais Rīgas Dinamo leģionārs Tomāšs Kundrāteks, kurš ripu pretinieku vārtos iemeta pirmās trešdaļas pēdējā sekundē, un Džonatans Čīčū.

Mača turpinājums Maskavas Dynamo bija neveiksmīgs, lai gan mājinieki divas reizes spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietis uzvarēja vienīgajā iemetienā, divas reizes bloķēja sāncenšu raidījumus un pielietoja četrus spēja paņēmienus. Slovan komandai tagad izdevies gūt trīs uzvaras pēc kārtas.