Jokerit bez A.Kuldas pārspēj spēcīgo Lokomotiv komandu

Helsinku Jokerit vienība bez Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pieteikumā ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:1, 1:1) pārspēja Jaroslavļas Lokomotiv, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Mača rezultātu pirmā perioda sestajā minūtē atklāja viesu spēlētājs Deniss Osipovs, bet otrās trešdaļas sākuma Jesse Joensū panāca izlīdzinājumu. Trīsarpus minūtes vēlāk Jegors Korškovs vēlreiz izvirzīja vadībā Lokomotiv, bet Mika Niemi atkal panāca neizšķirtu.

Pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām Topi Jākola pirmo reizi mačā izvirzīja vadībā mājiniekus, taču trešās trešdaļas piektajā minūtē Daniils Apaļkovs vienus vārtus atguva. Perioda vidū Sakari Salminens guva ceturtos vārtus Jokerit labā, bet pretinieki līdz mača beigām neatspēlējās, tādējādi Helsinku hokejisti svinēja uzvaru ar rezultātu 4:3. Kulda otro spēli pēc kārtas netika pieteikts mačam.

Visas līgas un Rietumu konferences kopvērtējuma līdere ar 38 punktiem 16 mačos ir Maskavas CSKA, kamēr 35 punkti 15 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA. Trešo vietu ar 33 punktiem ieņem uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, bet sestā ar 26 punktiem 16 cīņās ir Maskavas Dynamo, kur spēlē Mārtiņš Karsums.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!