Girgensons atkal tiek iespēlēts ar citiem partneriem

Komentāri
Girgensons atkal tiek iespēlēts ar citiem partneriem
Foto: AFP/SCANPIX

Komandai piedzīvojot zaudējumus pirmajās divās jaunās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas spēlēs, Bufalo “Sabres” treneri veikuši izmaiņas virknējumos, turklāt citā maiņā šobrīd tiek iespēlēts arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, vēsta “The Buffalo Hockey Beat”.

Jaunā NHL sezona sākās pagājušajā nedēļā. Pirmajā mačā “Sabres” ar 2:3 piekāpās Monreālas “Canadiens”, bet pēc tam ar 3:6 atzina arī Ņujorkas “Islanders” pārākumu. Kā izteicās “Sabres” galvenais treneris Fils Hauslijs, komanda šajos mačos nav izpildījusi spēles plānu. “Vairākkārt nevis pretinieks labi spēlēja, bet drīzāk mēs viņiem ļāvām to darīt.”

Zīmīgi, ka trīs no deviņiem vārtiem pirmajās divās spēlēs “Sabres” komanda ielaidusi, spēlējot vairākumā. “Mēs tik ļoti centāmies gūt vārtus, ka nepadomājām par savu drošību. Man pašam kā centra uzbrucējam ir jāpaspēj atgriezties aizsardzībā,” pauda viens no “Sabres” atslēgas hokejistiem Raiens O’Railijs, kurš pirmajās sezonas cīņās atzīmējies tikai ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Sabres” vadošajiem spēlētājiem šī sezona nav iesākusies sekmīgi, jo pie rezultativitātes punktiem tikuši tikai seši spēlētāji. “Viss sākas ar mani un vēl dažiem mūsu hokejistiem. Nenoliedzami es neesmu bijis pietiekami labs. Varu spēlēt labāk. Mums nedēļas nogalē bija laba saruna un analīze par iepriekšējo maču. Sezona vēl ir tikai sākuma stadijā, nav jāceļ panika,” norādīja O’Railijs.

Pirmdien jau plkst.22 pēc Latvijas laika “Sabres” savā laukumā uzņems Ņūdžersijas “Devils”. Treniņā pirms šīs cīņas tika veiktas izmaiņas arī spēlētāju virknējumos. Vienā no tiem Girgensons iespēlēts kreisajā malā kopā ar O’Railiju un Setu Grifitu.

Lasi vēl