Girgensona “Sabres” NHL sezonas otrajā spēlē zaudē Ņujorkas “Islanders”

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda sestdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas jaunās sezonas otrajā spēlē. “Sabres” viesos ar rezultātu 3:6 (0:1, 2:3, 0:3) atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Islanders” uzbrucējs Džons Tavaress, bet otrā perioda pirmajā pusē mājinieki nepilnu divu minūšu laikā sameta vēl trīs vārtus. Otro ripu “Sabres” cietoksnī ieraidīja Tavaress, bet vēl ar precīziem metieniem atzīmējās lietuviešu izcelsmes kanādietis Keisijs Čižiks un Džošs Beilijs.

Turpinājumā “Sabres” uzbrucējs Evanders Keins piecu minūšu laikā divus vārtus atguva, panākdams 2:4. Trešā perioda sestajā minūtē “Islanders” uzbrucējs Antonī Boviljērs guva piektos vārtus mājinieku labā, bet nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Sabres” zvaigzne Džeks Aikels vēlreiz pietuvināja viesus līdz mīnus diviem vārtiem. Punktu “Islanders” uzvara pielika Čižiks, kurš 26 sekundes pirms finālsvilpes iemeta tukšu ripu “Sabres” vārtos.

“Sabres” rindās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Keins, bet “Islanders” komandā tāds pats sniegumus Tavaresam un Čižikam.

Girgensons laukumā pavadīja deviņas minūtes un 44 sekundes, kuru laikā veica divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.