Komentāri

Kanādiešu hokeja speciālists Bobs Hārtlijs, kurš nesen pagarināja līgumu par Latvijas izlases trenēšanu, latviski nodevis sveicienus valstsvienības faniem.

Savu uzrunu Hārtlijs sāka ar vārdiem: “Labdien, lielais draugs!”. Tālāk kanādietis turpināja novēlējumu dzimtajā mēlē, uzsverot, ka arī nākotnē centīsies ar Latvijas izlasi sasniegt augstus mērķus. Tikmēr novēlējuma beigās kanādietis lepni latviski sacīja: “Esmu priecīgs būt Latvijā!”. Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā Bobs Hārtlijs uz pieciem gadiem pagarināja līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Esmu priecīgs būt Latvijā” – Hārtlijs latviski nodod sveicienus izlases faniem

Viņš ir atgriezies! Bobs Hārtlijs nodod sveicienus Latvijas hokeja līdzjutējiem #bobhartley #latviahockey #lauvassirds

A post shared by Latvijas Hokeja federācija (@latvijashokejafederacija) on

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl