Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, ar precīzu metienu atzīmējoties trešajā duelī pēc kārtas.

Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” viesos ar 2:4 (1:3, 1:1, 0:0) piekāpās Maskavas CSKA. Daugaviņš ar vārtu guvumu atzīmējās spēles 11.minūtē, kad panāca neizšķirtu 1:1. Savukārt rezultatīvu piespēli viņš nopelnīja otrā perioda pēdējā sekundē, kad asistēja Nikolaja Žerdeva vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē laukumā bija 14 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņos no astoņiem iemetieniem, bloķēja vienu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Daugaviņš vārtus guvis trīs spēlēs pēc kārtas. Pirms tam viņš pretinieku vārtsargu nespēja pārspēt 20 mačos pēc kārtas, sausajai sērijai ieilgstot vismaz trīs mēnešus. Tāpat viņš otro maču pēc kārtas atzīmējies ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Latvijas hokejists šajā KHL sezonā 46 spēlēs izcēlies ar desmit vārtiem un 22 rezultatīvām piespēlēm.